Kiralama Servisi

Ses Sistemleri
Toplantı, kongre, lansman, parti, düğün, konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde ses sistemlerimiz vardır.
Işık Sistemleri
Yüksek kapasiteli ışıklarla sahne ve mekanlarınızı profesyonel sistemlerle aydınlatıyor,etkinliğinize ışık show çözümleri sunuyoruz...
Görüntü Sistemleri
Toplantılarınızda sunumların gösterileceği Perde ve Projeksiyon Sistemleri'nden, açık havada gerçekleştirilecek organizasyonlarda kullanılacak dev LED ekranlara kadar tüm görüntü sistemlerimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
Truss Sistemleri
Truss, Işık ve sıra dizili (line array) hoparlör sistemlerinin istenilen yükseklikte asılarak kullanımı için gerekli olan modüler konstrüksiyon yapı sistemidir.
Konferans Sistemleri
Partner iletişim olarak gelişmiş teknolojiye sahip profesyonel ekipmanlar kullanmakta ve teknik ekibimizi bu teknolojiyi etkin şekilde kullanmak üzere sürekli eğitmekteyiz.
Simultane Çeviri Sistemleri
Partner iletişim Ulusal ve Uluslararası organizasyonlarda simultane sistemleri kiralama hizmeti vermektedir.
Podyum Sistemleri
1x1 mt ve 2x1 mt ebatlarında portatif modüllerle farklı yükseklik ve ölçülerde sahne ve podyum oluşturulabilmektedir.
Diğer Sistemler
Partner iletişim olarak size ses,görüntü,konferans sistemleri dışında su perdesi, lazer şovları,çadır hizmetleri ve dekor çalışmaları yaparak event lerinizi bir rüya ya dönüştürüyoruz.
Çadır Sistemleri
Organizasyonlarınızda yer alacak çadır sistemleri kurulumu hizmetimiz vardır.
Lazer Sistemleri
Lazer sistemleri ile konser, konferans ve açılışlarınızda ziyaretöilerinizi muhteşem showlar sunabilirsiniz.
Dekor Çalışmaları
Açılış, davet, konferans, lansman ve diğer organizasyonlarınızda dekor çalışma hizmetimiz ile görsel etki uyandırabilirsiniz.
© 2012 Partner İletişim - powered by paradigmasal
Yukarı